PREKIŲ GAMYBOS, PRISTATYMO IR

PREKIŲ GAMYBOS IR PRISTATYMO SĄLYGOS:

Prekių gamyba

El. parduotuvėje dauguma prekių yra gaminamos. Gamybos trukmė yra 2-3 d.d. priklausomai nuo prekės tipo ir kliento norimų pakeitimų esamame dizaine. Jei tam tikros prekės gamyba užtrunka ilgesnį laiką nei numatytas (2-3d.d.) tai yra pažymima tos prekės aprašyme.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas vykdomas Omniva paštomatais (į kliento pasirinktą Omniva paštomatą) arba registruotu Lietuvos paštu pagal kliento nurodytą adresą.

Minimali pristatomų Prekių suma nėra nustatyta.

Prekių kainos neapima pristatymo išlaidų. Pristatymo išlaidų dydis nurodomos elektroninėje parduotuvėje gali keistis.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR SĄLYGOS:

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis (būtina prašymą dėl grąžinimo reikia pateikti raštu, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis, atsiųsti galima paštu ar e-paštu.) Grąžinimo atveju – visi siuntimo/pristatymo/grąžinimo kaštai lieka užsakovui. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, tokios pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo. (Šis punktas negalioja tada, jeigu grąžinama nekokybiška prekė). Prekės gali būti grąžinamos dėl netinkamos spaudos ar medžiagų kokybės.

Gavus ne tą, prekę, kurią klientas užsakė, prašome iškarto informuoti elektroniniu paštu – linosdecostudija@gmail.com. Įsipareigojame kuo greičiau pakeisti tokią prekę į tinkamą ir apmokėti visas siuntimo išlaidas arba, klientui reikalaujant, grąžinti pinigus per 14 darbo dienų.

Prekės

1. Elektroninėje parduotuvėje pateikiami Prekių atvaizdai yra iliustracinio pobūdžio. Nepaisant to, kad Pardavėjas dėjo visas pastangas tam, kad Prekių spalvos būtų atvaizduotos kuo tiksliau, Pardavėjas negali garantuoti, kad Pirkėjo įrenginio ekranas tiksliai atspindės Prekių spalvas. Pirkėjas supranta, kad Prekės gali nežymiai skirtis nuo jų atvaizdų.

2. Prekių įpakavimas gali skirtis nuo to, kuris pateikiamas atvaizduose, esančiuose elektroninėje parduotuvėje.

3. Nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip, visos Prekės, pateikiamos elektroninėje parduotuvėje, yra prieinamos. Tuo atveju, jeigu užsakytos Prekės nebelieka, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas elektroniniu paštu ar kitomis priemonėmis ir tokios Prekės užsakymo vykdymas yra nutraukiamas.

Grąžinimo garantija negalioja šiais atvejais:

a) jei pagaminta prekė yra kokybiška,

b) maketai, spalvos buvo pateiktos ir suderintos iš anksto,

c) prekė ar jos pakuotė pažeista, kai prekė buvo naudota kitais tikslais,

d) prekės pagamintos pagal atskirą specialų užsakymą būtent konkretaus kliento poreikiams.

e) Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios yra įtrauktos į LR Negrąžintinų prekių sąrašą (pvz., kojinės, apatiniai). Taip pat tos prekės, kurios buvo specialiai pagamintos pagal kliento reikalavimus arba individualiai pritaikytos.

Susisiekite su mumis

Jei turite bet kokių klausimų apie grąžinimą, prašau susisiekite paštu: linosdecostudija@gmail.com